Baykan Kombi

Isı sektörünün genç ve dinamik firması Baykan Kombi, kurulduğu 1987 yılından itibaren tüketicilerin ihtiyaçlarını, duygularını ve yaşam tarzlarını dikkate alarak, onların hayal güçlerini zenginleştirecek ürünleri tasarlayıp üretmektedir.

Baykan Kombi kurulduğu yıldan itibaren istikrarı sektörel bilgi birikimi ile Türkiye’nin ekonomik kriz geçirdiği dönemlerde ülkesine yatırım yaparak istihdam sağlamış, global markaların bulunduğu bir ortamda markasını oluşturmuştur.

 Baykan Kombi  Açılış Töreni

Açılışını Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçekleştirdiği 50.000 m2 alan üzerinde kurulu Düzce Beyköy Beldesi’ndeki Kombi & Panel Radyatör üretim tesislerinde Dünya’nın en ileri teknoloji kullanılmakta olup tam otomasyona sahip olan üretim hattında, elektronikkart sisteminde sınırsız çalışma testlerinden tam not almış tamamen CE ve TSE belgeli ürünler üretilmektedir.

Türkiye’de ilk defa en yüksek verimli üç yıldızlı kombiyi üreten Baykan Kombi

Baykan, Kombi Ar-Ge Departmanının çalışmaları sonucunda Türkiye’de ilk defa en yüksek verimli üç yıldızlı kombiyi üreten, kombide 6 yıl garantiyiveren ilk firma ve sektöründe ilk defa “Tüketici Kalite Ödülü” nü alan firma olarak en önemli ihtisas markası olmuştur.

Tüketici odaklı yaklaşımıyla ürünler tasarlayarak verdiği servis hizmetiyle “Markaların Tüketici Üzerindeki Etkileri“ konulu araştırma sonuçlarına göre, kalitesine en çok güvenilen marka olarak Baykan Kombi, 2007 yılı Tüketici kalite ödülüne layık görülmüştür.

Baykan Kombi ile “Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini”

Baykan Kombi, “Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini” kendine ilke edinerek müşterilerine en hızlı ve etkin şekilde çözüme yönelik 7/24 servis hizmeti vermektedir. İstanbul gibi büyük bir metropol şehirde ortalama iki saat gibi kısa bir sürede Baykan Servis hizmeti vermektedir.

Baykan Kombi, Türkiye’nin en prestijli konut projelerinde kalitesi ve güvenirliği ile tercih edilen kombi markası

Ayrıca Baykan Kombi, Türkiye’nin en prestijli konut projelerinde kalitesi ve güvenirliği ile tercih edilen kombi markası olmuştur.

Bu projelerden bazıları; Ispartakule Bahçeşehir Konutları, Güneşpark Evleri, Sefaköy Evleri, Kemerpark Evleri, Başakşehir 5.Etap 2.Kısım projesi, Konya Emniyet Müdürlüğü Lojmanları, Kırıkkale Makina Kimya Endüstrisi Lojmanları, Esenyurt 3.Etap 2.Kısım projesi olup 2007 yılında yaklaşık 12000 konuta kombi satışı gerçekleşti.

Prestijli toplu konut projelerinde 2007 yılında Baykan Kombi’nin imzası bulunmaktadır.

Markasını tüm dünyaya taşımayı kendine hedef olarak seçmiş olan Baykan Kombi, Türkiye’de 25 plaza ve 500’ü aşkın Bayisi ile İtalya ve Romanya’da kurulu merkezi şirketi vardir.

Bulgaristan, Yunanistan, Ukrayna, Kıbrıs, Azerbaycan, Kazakistan, Letonya, Rusya, Polonya, Suriye, Ürdün gibi 20 yi aşkın ülkeye ihracatı ile Türkiye’ye döviz girdisi sağlayarak pazarda kendinden söz ettiren firma konumuna gelmiştir.

Yerli Türk Firması olan Baykan, yurtiçinde ve yurtdışında faaliyette bulunduğu tüm ülkelerde kendi markası ile satış yapıp, istihdam sağlayarak Türkiye ekonomisine katkıda bulunmayı kendisine ilke edinmiştir.