Havlupan

Baykan Kombi Havlupan Radyatörleri

Baykan Kombi Havlupan Radyatörleri :

Banyo ve mutfaklarda ısıtma ve havlu kurutma amaçlı üretilen BAYKAN havlu radyatörleri 6 farklı genişlik, 6 farklı yükseklik, farklı renk ve tipleriyle sizlore geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Oval modellerin estetik görünümü ve banyonuz renklerine uygun değişik renk alternatifleri ile ısınma ve havlu kurutmayı şıklıkla birleştirebilirsiniz.

Banyonuza en uygun renkteki havlu radyatörlerin yanı sıra;  ortamdaki musluk ve armatürlerle mükemmel uyum sağlayacak olan krom kaplamalı havlu radyatör seçenekleriyle de şıklık sınırlarını zorlayabilirsiniz.

Tüm üretimin TS-EN 442 normlarına uygun olarak otomasyonla yapıldığı tesislerde, titiz bir imalat vekalite kontrolünü ediliyor.

RAL standartlarındaki epoksi polyester elektrostatik toz boya kullanılır. Tüm mamül 13 barda test edilerek naylon ve karton kutu ile ambalajlanır.

Baykan kombi havlu radyatörleri 7 yıl süreyle garanti kapsamında satışa sunulur.

Şıklığın ön planda olduğu banyo ve mutfaklarınızda en az yer kaplayarak ortamı ısıtmanın yanı sıra havlu kurutma amaçlı olarak da dizayn edilen havlu kurutma amaçlı olarak da dizayn edilen havlu radyatörler yüksek kapasiteli ve montajı çok kolay olan montaj aksesuarlarıyla birlikde teslim edilir.