Baykan Kombi’ye Romanya’da Büyük İlgi

Baykan’ın ürünlerini Romanya’da bulunan 20 Praktiker mağazasında alabilirsiniz

Baykan Kombi, Romanya şirketi Baykan Sisteme de Incalzire SRL, Bükreş’te 13. sü düzenlenen ‘Romtherm 2008 Uluslararası Fuarı’nda sektör temsilcileri ve tüketicilerle biraraya geldi.

Romanya pazarına üç yıldır kombi satan Baykan, bu fuar sayesinde ısıtma sektöründe bulunan dağıtım ve satış firmaları ile karşılıklı görüşerek kombi markası olarak geldiği konumu görme ve değerlendirme imkanı buldu.

Bu Firma Sisteme de Incalzire SRL ile kurulduğu süre zarfından günümüze kadar Romanya’da öncü radyatör markalarından olan Firmamiz, kombi markasının da ülke genelinde tanınmaya başlandığını Romexpo 2008 fuarında görmüş oldu.

Baykan’ın ürünlerini Romanya’da bulunan 20 Praktiker mağazasında alabilirsiniz

Romanya’da bulunan 20 Praktiker mağazasında Baykan’ın ürünleri satılırken, bu sayede  Romanya pazarında Kombi ve Radyatör satışlarından her geçen yıl satış hedeflerini geçiyor.

Türkiye’de ilk kez 6 yıl garantili mars kombiyi piyasaya süren Baykan, bu sistemin başarılı olmasıyla aynı çalışmayı Romanya’da da uygulamaya sokarak, yakın zamanda Romanya’da piayasaya sürülecek yeni yoğusmalı kombi marspremix kombinin yüzde 109 verimli olması fuara katılan ziyaretçilerin Baykan standına ilgisini arttırdı.

Bu Firma, yurtdışında 20′e yakın ülkeye ihracat yaparken, yurtiçinde de 24 plaza ve 500 aşkın bayisi bulunuyor.