Yüksek kaliteye ve düşük karbon oranına sahip 1.20 mm kalınlıktaki ereğli çeliğinden üretilmiş olan radyatörler, 33,3 mm hatve aralığına sahiptir. Korozyon korumaları standartlara uygun şekilde yapılmış Gaziantep Baykan Panel Radyatörler, 180 derecede fırınlanmış beyaz renge sahiptir. Gaziantep ve çevre illerde satışlarımız mevcuttur.

10.5 bar basınca dayanıklı olarak üretilen Gaziantep Panel radyatörler, 10 yıllık garantiyle Baykan güvencesiyle sunulmaktadır. Gaziantep Panel radyatör, içerisinden geçen sıcak suyu ve buharı doğrudan dışarı ileten ve iletmiş olduğu uzun ısıyı süre koruyan ısıtma araçlarıdır. Gaziantep Panel radyatörler çok hızlı bir şekilde ısınır ve soğur.

Panel radyatörler genellikle düz veya dalgalı levhalardan oluşur.Panel radyatörler, bulunduğu mekanı çoğunlukla konveksiyonla ısıtır.Gaziantep Panel radyatörlerde ısı transferi, konvektör adı verilen ve su kanallarına kaynatılan sac vasıtasıyla gerçekleşir. Panel radyatörler Gaziantep bölgesinde ofis, ev, iş yeri ve okul gibi birçok mekanda kullanılır.

Gaziantep Panel Radyatör ihtiyaçlarınız ve detaylı bilgi için Çağrı Merkezimize 444 0 308 numarasından ulaşabilirsiniz.