Baykan Tam Yoğuşmalı Kombiler

Baykan tarafından geliştirilen Güneş Premix Tam Yoğuşmalı kombiler, %107,2 lik bir verim sağlarlar. Bu da daha az yakıtla daha yüksek sıcaklık demektir. Artvin bölgesinde soğuk kış şartlarında rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Artvin Yoğuşmalı Kombi arayışlarınızda sizlere destek olmaya hazırız. Artvin Yoğuşmalı Kombi bilgi ve destek için bize 444 0 308 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Yoğuşma, gaz halinde bulunan bir maddenin çevresine ısı vererek sıvı hale dönüşmesidir. Yoğuşmalı kombilerde atık gaz sisteminin önüne eklenen bir ısı eşanjörü sayesinde, gaz bacadan çıkmadan önce gazdaki su buharı ayrıştırılır ve enerjiye dönüştürülüp tekrar kullanılır. Böylede daha az doğalgaz kullanılır ve gaz salınımı azalır.

Artvin ilimizde Yoğuşmalı kombiler %25-35 aralığında bir verim sağlarlar. Bu da Artvin bölgesi için doğalgaz faturasında 3 te bir oranında bir hafifleme sağlar. Artvin Yoğuşmalı kombilerin avantajları arasında ise daha az ses çıkarma özelliğinin olmasıdır. Bu tür kombiler verimlidir ve bu nedenle yoğuşmalı kombi tasarrufludur.

Artvin Yoğuşmalı kombi, standart kombiye göre daha düşük gaz sarfiyatı yapacağından ilk yatırım maliyetini, kullanıma göre değişkenlik göstermekle birlikte, 1-3 yıl gibi kısa bir sürede amorti edecek olup, ekonomik ömrü süresince daha az doğalgaz faturası ödeyerek kara geçebilirsiniz.

Artvin Yoğuşmalı Kombi ihtiyaçlarınız ve detaylı bilgi için Çağrı Merkezimize 444 0 308 numarasından ulaşabilirsiniz.