Baykan Luxurylena

Garanti_2_Yil 2 Yıl Garanti
 Cift_Esanjor  Çift Eşanjörü sayesinde kireçlenmeyi önler, kullanım suyunda konfor arttırır.
 Verimli  %94,2 lik yüksek verim sayesinde daha az yakıtla yüksek ısı sağlar
 Mobil_Servis  Merkezi Mobil servis, problemlerinize aynı gün, hatta bir kaç saat içinde müdahele edilmesini sağlar
Kategoriler: .

Detaylı Ürün Özellikleri

<strong>Küçük Ebat, Düşük Ağırlık. (330x400x700 mm, 40 Kg),</strong>
Ay modeli kombilerimiz küçük ebatları sayesinde kısıtlı alana sahip mekanlara rahatlıkla monte edilebilir.

<strong>Mikroişlemci Kontrollü Kart.</strong> Kombiler mikroişlemci kart sayesinde tüm fonksiyonel işlemlerini yerine getirebilir. Mikroişlemciye kombinizin en verimli ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlayacak gerekli yazılım yüklenmiştir.

<strong>Donmaya Karşı Koruma Sistemi.</strong> Kombi kartı üzerinde bulunan sensör yardımı ile kombi içerisindeki su ısısı (+8 ºC) seviyesine düştüğünde pompayı, (+5 ºC) seviyesine düştüğünde kombiyi otomatik olarak çalıştırarak donmayı engellemektedir.

<strong>Kullanım suyu ve merkezi ısıtma devrelerinde hassas sıcaklık ayarı ±1 ºC. </strong>Kullanılan sensörler ve mikroişlemci sayesinde hassas sıcaklık ayarı sağlanmaktadır.

<strong>Timer Oda Termostatı Bağlantı Yeri.</strong> Kombiye oda termostatı bağlanarak uzaktan ısı ayarı ve kumanda mümkündür. Elektrikli Üç Yollu Vana. Elektrikli üç yollu vana dizaynı sayesinde daha emniyetli bir çalışma sağlanıyor.

<strong>Pompanın Kombiyi Susuz Çalıştırmama Özelliği.</strong> Kombilerde kullanılan sirkülasyon pompası su olmadığında çalışıp zarar görmemesi için düşük basınç su sivici kullanılmıştır. Su basıncı 0,6 bardan aşağı düştüğünde otomatik olarak sistem bloke edilecektir.

<strong>İyonizasyon Elektrodu Ateşleme Kontrolu.</strong> Yanma haznesinde montajlı iyonizasyon elektrodu sayesinde yanan alevi algılayarak sürekli alev denetimi yapılır.

<strong>Otomatik By-Pass Sistemi.</strong> Sistemdeki petek vanalar kapatıldığında pompanın sıkışıp zarar görme ihtimalinden dolayı, kombi suyun akışını kendi içerisinde sirküle ederek önler.

<strong>Aşırı Sıcaklık Emniyeti.</strong> Kombi üzerinde bulunan ısı sensörü arıza nedeniyle devre dışı kaldığında bile ikincil bir emniyet sağlayarak suyun aşırı ısınmasını, kullanıcıya ve kombiye zarar vermesini önler.

<strong>Plaka Tip Su Eşanjörü.</strong> Kullanılan suyun ana eşanjörde değil, ikincil eşanjör olan plaka eşanjörden geçirilerek ısıtılmasını sağlar.

<strong>Elektronik Ateşleme.</strong> Ay kombi elektronik ateşleme düzeneğine sahiptir. Bu sayede otomatik ve güvenli bir ateşleme sağlanır.

<strong>Pompa Bloke Koruma Sistemi.</strong> Kombi gün içerisinde 24 saatten fazla çalıştırılmadığında, pompayı otomatik olarak çalıştırarak bloke olmasını engeller.

<strong>Doğalgaz ve LPG İle Çalışabilme.</strong> Kombi üzerinde bulunan manifolda gerekli elemanlar monte edilerek LPG ve doğalgazda çalışma özelliği sağlanmaktadır. Kullanılan kontrol kartı üzerinde her iki gaz için ayrı yanma fonksiyonu mevcuttur.

<strong>Kolay Ayarlanabilen Sirkülasyon Pompası.</strong> Baykan kombide, pompa kademe anahtarı, kombinin alt tarafına yerleştirilmiştir. Bu şekilde kullanıcı uygun kademeyi seçerek enerji tasarrufu sağlar.

<strong>Düşük Nox Oranı.</strong> Kombilere gelen gazlar yandığında atmosfere belli değerlerde egzost gazı verirler. Yanma sonucunda oluşan gaz, atmosferi kirletmeyecek düzeyde olmalıdır. Nox sınıfı 3 olarak tanımlanan Avrupa standartlarında üretilen kombimiz, atmosferdeki kirlenmeyi minimum düzeyde tutmaktadır.

<strong>Ergonomik ve Dijital Kontrol Paneli.</strong> Kullanılan fonksiyon ve ayar düğmeleri tüm kullanıcıların kolayca anlayabileceği biçimde dizayn edilmiştir. Kontrol panelinde görülen dijital göstergeler ısı derecesini veya olası arızayı görmenizi sağlar.

<strong>Elektronik Ful Modülasyon.</strong> Bu özellik uygun ısıya göre uygun gaz miktarı veya uygun alevboyunu sağlar. Böylelikle gaz tüketimi minimum seviyede tutulur.

<strong>Kireçlenmeyi Önleyen Sistem.</strong> Kombiye montaj edilen ikinci plakalı eşanjör sayesinde kullanım suyu bu plakalı eşanjörden geçirilerek ısıtılmakta, su sıcaklığı 65 ºC de tutularak kireçlenme tabakasının oluşmasını önlemektedir.

<strong>Düşük Gaz Sarfiyatı, Yüksek Verim.</strong> Standart olarak kabul edilen %90 lık verimi %94e kadar çıkarıyoruz. Bu sayede daha düşük gaz sarfiyatı ile aynı ısı değerini elde edebiliyoruz.